letní terasa

Apartmány Magistr

Dvůr se zahradou a letní kuchyně s krytou terasou

K domu patří rozlehlá zahrada, na kterou se z útulného dvora s posezením vystoupá po cihlových schodech ozdobených květinami. Mezi dvorem a zahradou je vybudována letní zastřešená terasa s pohodlným posezením a jídelním stolem je prostorná a prosvětlená, zároveň vybavená světlými závěsy pro eliminaci hluku a rušení případným větrem.

Horní část zahrady nabízí kouzelné posezení chráněné před sluncem větvemi stromů s výhledem na obě dominanty města. Kozí hrádek, stojící kousek za domem patří k jedné ze tří skalnatých dominant města Mikulova, stejně tak jako vyhlášený Svatý kopeček. Oba tyto historické skvosty jsou viditelné také přímo z domu.

Potřebujete si oddechnout a zklidnit po náročném dnu? Tato zahradní chill-out zóna – relaxační místo, je přesně tím, co potřebujete. Zatímco budete relaxovat na pohodlných sedačkách, zacinká před Vámi sklenka vychlazeného vína, či zavoní šálek kávy. A pod vlivem této kouzelné atmosféry si tu začnete plánovat, kdy se do těchto míst znovu vrátíte.

Toto jsou internetové stránky společnosti Magistr resort s.r.o., se sídlem Ublo 12 (P.O.Box 48), 763 12 Vizovice, IČ: 04471555, zapsána u KS-OR Brno, oddíl C, vložka 89924. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Mikulov Apartmány Magistr v Mikulově hodnocení